Logos header
круглосуточные займы онлайн

O firmie

ATT InoxDrain © jest firmą produkcyjno-handlową, oferującą elementy ze stali nierdzewnej. Dysponujemy wysoko kwalifikowaną kadrą i technologicznie zaawansowanym parkiem maszynowym.

Pozwala to nam na kompleksową realizację powierzonych zadań, począwszy od doradztwa technicznego w fazie projektowej, poprzez proces produkcyjny do montażu włącznie.

Dzisiaj ATT to wiodący producent systemów odwodnień ze stali nierdzewnej. Pracujemy dla Klientów z branży spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej i szeroko rozumianego sektora budowlano – instalacyjnego. ATT to zespół inżynierów, którzy w swojej pracy łączą szeroką wiedzę i pasję z wyobraźnią i wieloletnim doświadczeniem. Połączenie tych elementów znajduje swoje odbicie w opracowywanych i realizowanych przez nas projektach. Ich wszechstronna wiedza techniczna ukierunkowana na realia panujące w budownictwie i zakładach przemysłowych pozwala na optymalne dostosowanie kompleksowych rozwiązań do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców.

Dział handlowy tworzą inżynierowie sprzedaży, którzy uczestniczą w całym procesie inwestycyjnym. Są obecni w każdej fazie realizacji zamówienia: w trakcie opracowywania założeń projektowych, produkcji, montażu i podczas prac serwisowych, zyskując pozycję doradców technicznych, w pełni tego słowa znaczeniu.

Zakres działania naszej firmy obejmuje rynek europejski, azjatycki, amerykański i australijski. Więcej informacji o naszych działach handlowych; polskim i zagranicznym uzyskają Państwo w zakładce Kontakt.


Epoka© 2014 COPYRIGHT BY ATT SP. Z O.O. ALL RIGHTS RESERVED. DESIGNED & POWERED BY EPOKA INTERACTIVE AGENCY.